Noworoczne spotkanie Oddziału Łódzkiego SDRP

W samym sercu Łodzi, w gościnnym lokalu „Hort Cafe”, odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne członków Oddziału Łódzkiego SDRP. Była więc okazja do podsumowania 2015 roku i porozmawiania o naszych codziennych problemach zawodowych, a także o żywotnych sprawach dziennikarzy w Polsce. Ostatnie wybory parlamentarne zmieniły obraz nie tylko polityczny kraju, ale też przyniosły zmiany w mediach publicznych, wzbudzając sporo kontrowersji i niepokojów.

Na wspomnianym spotkaniu gościliśmy, m.in.: red. Mirosława Kulisia, wydawcę tygodnika ogólnopolskiego „Angora”. Redaktor M. Kuliś niedawno uhonorowany został Nagrodą Literacką im. Jerzego Wilmańskiego, przyznawaną od dziesięciu lat przez Stowarzyszenie „Pokolenia” i Oddział Łódzki SDRP. Gratulujemy naszemu Koledze i Przyjacielowi tej prestiżowej nagrody!

Oprócz rozmów o naszych problemach była też chwili zadumy i refleksji, a w taką atmosferę wprowadził nas koncert Krzysztofa Raczyńskiego, jednego ze znakomitych łódzkich akordeonistów.

Prezentujemy niżej kilka migawek z tego spotkania, łącznie ze wspólnym zdjęciem pamiątkowym, na którym brakuje tylko przewodniczącego OŁ SDRP red. R. Poradowskiego, który wykonywał zdjęcia.

Ryszard Poradowski

DSC_1090

DSC_1091

DSC_1094

DSC_1097

DSC_1105

DSC_1111

DSC_1113

DSC_1119